Zabawy z piłką

Dzieci uwielbiają zabawy z piłką. Od najmłodszych lat ten okrągły przedmiot jest dla nich wyzwaniem i inspiracją do ruchu.

Specjalnie dla naszych najmłodszych podopiecznych przygotowaliśmy program, który podczas zajęć realizujemy wspólnie z dziećmi i rodzicami. Na zajęciach Szkoły Koszykówki Kangoo Kids jest dużo uśmiechu, zabaw i ćwiczeń sprawnościowo-ruchowych. Taka forma zajęć grupowych, oprócz rozwoju motorycznego i intelektualnego, umożliwia nabycie umiejętności społecznych i współdziałania w zespole.

Pierwsze zajęcia Grupy Rodzinnej odbyły się w KleKle we współpracy z portalem gorzowskich mam „MAMY W GORZOWIE”

 

Dołącz do rodziny Kangoo Kids!

Szkoła koszykówki Kangoo Kids powstała z myślą o najmłodszych, z pasji do zdrowego stylu życia i koszykówki. Funkcjonuje na bliskich nam wartościach i jasno sprecyzowanych celach. Stanowią one fundament zarówno w naszym życiu osobistym, dotychczasowej pracy oraz w wizji planowanego przedsięwzięcia.