Uwaga! Zmiana lokalizacji!

Szanowni Rodzice 😉 Szkoła Koszykówki Kangoo Kids zmieniła lokalizację zajęć poniedziałkowych. Nowe miejsce zajęć to tunel lekkoatletyczny w obiekcie hali sportowej OSiR, przy ul Słowiańskiej 1. Godziny zajęć i pozostałe dni bez zmian. Sprawdź grafik: http://www.szkolakoszykowki.pl/grafik/   INSTRUKCJA JAK TRAFIĆ 😉 Wjeżdżacie przez bramę OSiR (obok lodowiska), jedziecie do końca budynku połączonego z halą. Trzymacie […]

Szanowni Rodzice 😉 Szkoła Koszykówki Kangoo Kids zmieniła lokalizację zajęć poniedziałkowych. Nowe miejsce zajęć to tunel lekkoatletyczny w obiekcie hali sportowej OSiR, przy ul Słowiańskiej 1. Godziny zajęć i pozostałe dni bez zmian. Sprawdź grafik: http://www.szkolakoszykowki.pl/grafik/
 
INSTRUKCJA JAK TRAFIĆ 😉
Wjeżdżacie przez bramę OSiR (obok lodowiska), jedziecie do końca budynku połączonego z halą. Trzymacie się prawej ściany budynku, aż pod bramę przy park. Wejście na tunel przez prze bramkę na park i brązowe drzwi. W razie trudności proszę pytać, dzwonić. Trener Wojtek: 693 640 793
 
Nowe miejsce zajęć jest dzięki uprzejmości Pierwszej Szkole Montessori w Gorzowie. Bardzo dziękujemy!!!
 

Dołącz do rodziny Kangoo Kids!

Szkoła koszykówki Kangoo Kids powstała z myślą o najmłodszych, z pasji do zdrowego stylu życia i koszykówki. Funkcjonuje na bliskich nam wartościach i jasno sprecyzowanych celach. Stanowią one fundament zarówno w naszym życiu osobistym, dotychczasowej pracy oraz w wizji planowanego przedsięwzięcia.