NBA W GORZOWIE!

 

 

Zapraszamy na największy festiwal koszykówki w historii miasta. Przygotowaliśmy cały dzień wyjątkowych atrakcji na nowo powstałej Arenie Gorzów. Wszyscy fani koszykówki, wszyscy fani NBA, wszyscy fani wrażeń tu trzeba być! 4.02.2024 (niedziela). Start od 10:00. Dzięki Klubowi Koszykówki Kangoo Basket i partnerom wstęp na wszystko jest bezpłatny. Hej, hej, tu NBA!

 

Główne wydarzenia:

Od 10:00 – turniej ligi jr. NBA!
Młodzieżowe rozgrywki najlepszej ligi świata. Gorzowianie w barwach Golden State Warriors będą rywalizować z zespołami Lakers, Clippers i Kings!

Od 14:00 – turniej Gorzowskiej Społeczności Koszykówki!
Łączymy pokolenia, łączymy koszykarskie ekipy, łączymy gorzowski basket. Gramy Razem w turnieju dla pasjonatów koszykówki!

Od 16:00 – Nothing But Net Skills Challenge!
Dla  dziewczyn i chłopców grających w koszykówkę odbędzie się Skills Challenge, czyli zawody sprawności koszykarskiej na wzór organizowanych podczas NBA All-Star Weekend.

Od 18:00 – mecz ligowy Kangoo Basket!
Po raz pierwszy męski basket na Arenie Gorzów. Drużyna EIG CEZiB Kangoo Basket zagra z Gmbasket Wrocław w ramach II ligi koszykówki mężczyzn. Oprawa będzie jak na meczu NBA!

Goście specjalni:

Od 10:00 – KeepTheBeat na żywo!
Będzie z nami Łukasz „KeepTheBeat” Szwonder. Komentator, podcaster, bloger oraz twórca treści na YouTube. Łukasz prowadzi największy publicystyczny kanał o koszykówce w Polsce. Będzie mówione!

Ok. 11:00 – pokaz kozłowania Mieszka!
Pokaz freestylu – niesamowite żonglowanie piłkami do koszykówki w wykonaniu Mieszka Włodarczyka. Będzie kręcone!

Od 12:00 – Mr Buzzer na żywo!
Odwiedzi nas jeden z czołowych propagatorów koszykówki, bezgranicznie zakręcony fanatyk NBA.

Ok. 13:00 – pokaz wsadów Lipka!
Rafał „Lipek” Lipiński, Pięciokrotny mistrz świata w ramach cyklu FIBA 3×3 World Tour zaprezentuje swoje podniebne umiejętności. Będzie latane!

 

Wyjątkowe atrakcje:

– miasteczko NBA!
Gratka dla wszystkich fanów NBA i kolekcjonowania. Zobaczycie unikalne kolekcje kart NBA, meczowych koszulek i m.in. wszystkie buty w których grał Jordan. Będzie pokazywane!

– miasteczko prozdrowotne!
AWF Gorzów, REHakompleks, Game Time będą dla Was! Będzie możliwość bezpłatnych konsultacji, sprawdzenia swojej sprawności i zdrowia.

– prezenty od Marcina Gortata!
Specjalnie na nasze wydarzenie Marcin Gortat, który grał w NBA 12 sezonów, występował w reprezentacji kraju i jako jedyny Polak w historii NBA awansował do jej finału, przygotował dla Was wyjątkowe prezenty!

– licytacja piłki Sochana!
Jeremy Sochan, aktualnie nasz jedyny polski koszykarz w NBA, przekazał piłkę ze swoim podpisem z myślą o potrzebach chorych dzieci. Ta wyjątkową rzecz będzie można zobaczyć w czasie naszego wydarzenia, a licytacja odbędzie się na najbliższej gali Cancer Fighters!

– konkursy dla Kibiców!
Będziemy nagradzać Kibiców na najfajniejszą „stylówkę” w barwach klubów NBA, będziemy doceniać wiedzę o koszykówce i sportową sprawność!


Kontakt

Zapisy i szczegóły poszczególnych wydarzeń.
Andrzej Stefanowicz, tel. 664 967 111, info@szkolakoszykowki.pl

Partnerzy wydarzenia:
Jr. NBA, Projekt Basket Polska, Arena Gorzów, Miasto Gorzów, Szkoła Rzutu Nothign But Net, AWF Gorzów, REHAkompleks, Game Time, ISS, Tartak Manex, Pozytyvka, Artoteka, TOYOTA Stolarz, EDF Renewables, Proton.
Projekty graficzne: Maciej Kandyba.

Gramy Razem z:
Gorzowska Społeczność Koszykówki🦘Kibice Kangoo Basket🦘 Miasto Gorzów 🦘 Elektro Instal Glob 🦘 ISS 🦘 OSiR🦘 SP 13 Gorzów 🦘 CEZiB 🦘 Onlajnersi 🦘 EDF Renewables 🦘Vetoquinol 🦘 Smaczna Dieta 🦘 LICOM Deweloper 🦘 TOYOTA Stolarz 🦘 REHAkompleks 🦘Just GYM🦘 Tartak Manex 🦘 EBIS 🦘Fabryczna 71🦘Harmony Land🦘Proton 🦘 Stowarzyszenie Pozytyvka 🦘 66400pl 🦘 Kampery Gorzów 🦘 Biznes Consulting 🦘 Kadet-OK 🦘 Centrum Opakowań KOPAK 🦘 Tarantino Grill Bar & Cafe🦘IVOLT 🦘Port Strefa🦘Home Street Home 🦘 grzegorzgornycom 🦘 KRAVCfilm🦘 AZYMUT 🦘 ULTON 🦘Lokalne media. Brawo! 😁🏀🧡

 

 

Dołącz do rodziny Kangoo Kids!

Szkoła koszykówki Kangoo Kids powstała z myślą o najmłodszych, z pasji do zdrowego stylu życia i koszykówki. Funkcjonuje na bliskich nam wartościach i jasno sprecyzowanych celach. Stanowią one fundament zarówno w naszym życiu osobistym, dotychczasowej pracy oraz w wizji planowanego przedsięwzięcia.