Nabory do Szkoły Koszykówki na sezon 2015/16!

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 10, ul. Towarowa 21, godz. 19:15, poniedziałek (7 września). Zapraszamy!

Szkoła Koszykówki Kangoo Kids ogłasza nabory do grup na sezon 2015-2016!

Treningi zaczynamy już od 7. września! Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 3. do 12. roku życia.

Dzieci z nami spożytkują czas w sposób atrakcyjny i twórczy. Na treningu przeważają różnorodne formy zabaw sprawnościowych, torów przeszkód oraz ćwiczeń z piłką. Dzieci z przyjemnością kozłują, podają i rzucają do kosza przy okazji rozwijając zdolności motoryczne i psychofizyczne.

Wszystkich rodziców zapraszamy na spotkanie organizacyjne do Szkoły Podstawowej nr 10, ul. Towarowa 21, godz. 19:15, poniedziałek (7 września). Będziecie mogli poznać całą kadrę trenerską i sprawdzić jakie nowinki przygotowaliśmy na sezon 2015/16. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Dołącz do rodziny Kangoo Kids!

Szkoła koszykówki Kangoo Kids powstała z myślą o najmłodszych, z pasji do zdrowego stylu życia i koszykówki. Funkcjonuje na bliskich nam wartościach i jasno sprecyzowanych celach. Stanowią one fundament zarówno w naszym życiu osobistym, dotychczasowej pracy oraz w wizji planowanego przedsięwzięcia.