Nabór do klasy sportowej – koszykówka chłopców!

Zapraszamy do kontaktu i dołączenie dziecka do IV klasy sportowej – koszykówki chłopców. Sport to przygoda na całe życie. Świetnie wpływa na zdrowy rozwój dzieci i buduje wartości takie jak praca zespołowa, wytrwałość i dążenie do celu. To wszystko jest fundamentem szczęśliwego dzieciństwa i życia w wieku dorosłym. Do zobaczenia. 🙂 Projekt powstał dzięki współpracy […]

Zapraszamy do kontaktu i dołączenie dziecka do IV klasy sportowej – koszykówki chłopców. Sport to przygoda na całe życie. Świetnie wpływa na zdrowy rozwój dzieci i buduje wartości takie jak praca zespołowa, wytrwałość i dążenie do celu. To wszystko jest fundamentem szczęśliwego dzieciństwa i życia w wieku dorosłym. Do zobaczenia. 🙂

Projekt powstał dzięki współpracy Władz Miasta Gorzów, Dyrekcji Szkoły SP 13 i Klubu Koszykówki Kangoo Basket, który obejmie sportowy patronat. IV klasa koszykówki chłopców zostanie utworzona od nowego roku szkolnego 2018/2019 i zgłaszać się mogą wszystkie zainteresowane dzieci niezależnie od zamieszkania, które obecnie są w trzeciej klasie (rocznik 2008 i 2009).

Oferujemy:
– treningi koszykarskie w najlepszej szkole w koszykówce w mieście
– treningi z najlepszymi trenerami
– 10h WF tygodniowo
– wyjazdy na obozy sportowe
– możliwość rywalizacji w turniejach w Polsce i zagranicą
– udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski

Trening pod nabór do IV klasy sportowej – koszykówka chłopców.
Środa. Godz. 16:00-17:00. SP13. Ul. Szwoleżerów 2. Gorzów Wielkopolski.
Treningi są cały kwiecień. Szczegóły u trenera. Tel. 796766636

Harmonogram naboru od klasy IV koszykówki chłopców w roku szkolnym 2018/19:
– przekazanie informacji o naborze do klasy koszykówki chłopców
– spotkanie informacyjne dla zainteresowanych rodziców
– złożenie deklaracji udziału dzieci przez rodziców
– udział dzieci w treningu pod nabory do klasy
– ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych do klasy koszykówki chłopców
– termin składania deklaracji w rekrutacji uzupełniającej
– ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych w rekrutacji uzupełniającej

Marek Mańkowski – trener i wychowawca klasy.
Mąż. Ociec dwójki dzieci Finlo i Kai. Nauczyciel. Trener grup młodzieżowych, oddany swoim podopiecznym i koszykówce. Pasjonata i pełen profesjonalista.
Założyciel Klubu Koszykówki Kangoo Basket i pierwszej Szkoły Rzutu w Polsce Nothing But Net. Trener rzutu i techniki indywidualnej. Pracuje z zawodnikami w każdej grupie wiekowej, w różnych klasach rozgrywkowych. Doświadczenie trenerskie zdobywał w drużynie KING Wilki Morskie Szczecin, podczas campu Pure Sweat Basketball, Basketball Results, Kacpa Clinic i obozów rzutowych NBN. Warsztat trenerski rozwinął m.in. dzięki wspólnej pracy z Dickiem Helmem (asystent w 5 klubach NBA), Jerrym Powellem (jednym z najwybitniejszych trenerów techniki indywidualnej w USA, takich ikon koszykówki jak Lebron James, Kevin Durant, Paul George.) oraz Drew Hanlen (trener wschodzących gwiazd NBA Joel Embiid, Jayson Tatum, Andrew Wiggins)

 

 

Dołącz do rodziny Kangoo Kids!

Szkoła koszykówki Kangoo Kids powstała z myślą o najmłodszych, z pasji do zdrowego stylu życia i koszykówki. Funkcjonuje na bliskich nam wartościach i jasno sprecyzowanych celach. Stanowią one fundament zarówno w naszym życiu osobistym, dotychczasowej pracy oraz w wizji planowanego przedsięwzięcia.