Turniej koszykówki chłopców z okazji Dnia Niepodległości

Zapraszamy na turniej koszykówki chłopców z okazji Dnia Niepodległości. Po raz pierwszy wystartujemy drużyną w roczniku 2012 i młodsi.  Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Drużyna: Kangoo Basket Gorzów, Minibasket Zielona Góra, Gromy Nowy Tomyśl.
Miejsce: Sala SP13 Gorzów
Termin: 11.11.2021 (czwartek)
Terminarz:
09:00 – Kangoo Basket – Minibasket Zielona Góra
10:00 – oficjalne otwarcie i konkurs dla dzieci
10:30 – Minibasket Zielona Góra – Gromy Nowy Tomyśl
11:30 – Kangoo Basket – Gromy Nowy Tomyśl

Chętne dzieci do wzięcia udziału w turnieju prosimy o kontakt z trenerem Radomirem Grzechem – 508155023.

 

Dołącz do rodziny Kangoo Kids!

Szkoła koszykówki Kangoo Kids powstała z myślą o najmłodszych, z pasji do zdrowego stylu życia i koszykówki. Funkcjonuje na bliskich nam wartościach i jasno sprecyzowanych celach. Stanowią one fundament zarówno w naszym życiu osobistym, dotychczasowej pracy oraz w wizji planowanego przedsięwzięcia.

 

PLIKI COOKIE


Tak jak większość stron internetowych, również strony Kangoo Kids wykorzystują pliki cookie, aby pomóc użytkownikom w dostępie do wszystkich treści. Kontynuując korzystanie z niniejszej strony internetowej, użytkownik wyraża zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.