Mini Basket 5-6

Grupa  dla dziewczynek i chłopców w wieku 5-6 lat

Dzieci w tym wieku to wulkany energii. Na zajęciach te ogromne pokłady spożytkują w atrakcyjny i twórczy sposób. Na treningu przeważają różnorodne formy zabaw sprawnościowych, torów przeszkód czy ćwiczeń z piłką. Dzieci z przyjemnością kozłują, podają i rzucają do kosza przy okazji rozwijając zdolności motoryczne i psychofizyczne.

Zajęcia prowadzone są już bez współudziału rodziców. Trenerzy uczą dzieci samodzielności, współdziałania w grupie oraz zasad fair-play. Wpajają podstawowe wartości i zasady dotyczące zespołu, dyscypliny czy odżywiania.

Wiek: 5-6 lat
Karnet 1 x w tygodniu: 100 zł/miesiąc
Karnet 2 x w tygodniu: 120 zł/miesiąc
Pojedyncze wejście: 30 zł
Miejsce: Gorzowskie Centrum Tenisowe (ul. Okulickiego 18)

Pierwsze zajęcia są bezpłatne. Zgłoś się!

Dołącz do rodziny Kangoo Kids!

Szkoła koszykówki Kangoo Kids powstała z myślą o najmłodszych, z pasji do zdrowego stylu życia i koszykówki. Funkcjonuje na bliskich nam wartościach i jasno sprecyzowanych celach. Stanowią one fundament zarówno w naszym życiu osobistym, dotychczasowej pracy oraz w wizji planowanego przedsięwzięcia.